Czy Thermomix® jest właśnie dla Ciebie?

Lubisz dobre jedzenie, ale niekoniecznie długi czas spędzony w kuchni na przygotowaniu posiłków? Trudno Ci wymyślić różnorodny i zdrowy jadłospis? Brak Ci czasu na planowanie posiłków i szukanie kulinarnych inspiracji? A może chciałabyś zmienić nawyki żywieniowe?

Jeśli na większość tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, nowy Thermomix® TM6 może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Thermomix®TM6 to wielofunkcyjne urządzenie, które zastępuje inne kuchenne sprzęty: podgrzewa, mieli, blenduje, ubija, gotuje, waży, miesza, gotuje na parze, wyrabia ciasto — jednocześnie oszczędzając miejsce w kuchni i Twój cenny czas. Dodatkowo dzięki inteligentnym rozwiązaniom jego obsługa jest niezwykle prosta. Z Thermomix® efektywniej wykorzystasz posiadane produkty i nie marnując ich, stworzysz zdrowe i pyszne dania. Dzięki możliwości zmiany składu posiłków, gotowanie dla osób na dietach eliminacyjnych i z alergiami pokarmowymi także jest dużo łatwiejsze a z pomocą platformy z przepisami Cookidoo® przeniesiesz swoje dania na wyższy poziom kulinarny.

Jeśli chcesz osobiście poznać możliwości TM6®, w trakcie prezentacji pokażę Ci jak skutecznie z niego korzystać, zaprezentuję możliwości i funkcje urządzenia oraz przekażę pyszne kulinarne wskazówki. Jeżeli zechcesz mieć Thermomix® w swojej kuchni — sfinalizujemy zakup jeszcze w czasie prezentacji.

Jesteś gotowa/y na rewolucję w Twojej kuchni?